O Nas

Zakład Remontowo Budowlany Janusz Ceranka (obecnie C&D BUD-MAT) rozpoczął swoją działalność w 1998r.

Jako firma z długoletnim doświadczeniem realizujemy zarówno drobne prace wykończeniowe, jak i kompleksowe budowy domów jednorodzinnych, hal, magazynów.

Od wielu lat współpracujemy z czołowymi firmami branży budowlanej co proporcjonalnie wpływa na jakość świadczonych przez nas usług, oraz profesjonalną obsługę klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów w 2007r. przedsiębiorstwo rozrosło się o Dział Sprzedaży Materiałów Budowlanych.

Handel hurtowy oraz detaliczny nie tylko stał się bezpośrednim determinantem obniżenia kosztów wszystkich inwestycji, ale również doskonałym sposobem na pozyskiwanie i wymianę informacji co przekłada się na profesjonalizm i doświadczenie.

Świadczą o tym realizowane inwestycje, współpraca z czołowymi firmami branży budowlanej oraz zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług.


Znajdziesz nas na:
FB C&D BUD-MAT www.cdbudmat.pl 25x25 G+ C&D BUD-MAT www.cdbudmat.pl 25x25 TWITTER C&D BUD-MAT www.cdbudmat.pl 25x25 YOUTUBE C&D BUD-MAT  www.cdbudmat.pl 25x25

 

2 myśli nt. „O Nas

  1. Polecam tą firmę ! Wybudowali dla mnie dom jednorodzinny i jestem bardzo zadowolony. Terminowi, konkretni, Tyle w temacie. Pozdrawiam P. Janusza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *